E diel, 23 Qershor, 2024
Kontakt: info@usalbanianmediagroup.com

Dikur flinte poshtë urës, shqiptari në SHBA tashmë biznesmen i suksesshëm

“I bleva nënës shtëpi se e meriton”

Armir Harris shkoi në SHBA si një refugjat politik, por me ndihmën e xhaxhait të tij ai gjeti mjetet për të formuar ëndrrën e tij amerikane. Harris është themeluesi i “Shofur”, një platformë me bazë në Atlanta që rezervon autobusë për evente dhe gjurmon vendndodhjen e tyre në kohë reale.

Të Ngjashme

Shkrimi Vijues

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Mirë se Erdhe!

Hyni në llogarinë tuaj më poshtë

Merrni Fjalëkalimin

Ju lutemi shkruani emrin e përdoruesit ose adresën e emailit për të rivendosur fjalëkalimin tuaj.

Add New Playlist